Зустрічі із вчителями та учнями столичних закладів освіти

24 вересня 2024 року представники Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова – доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації УДУ імені Михайла Драгоманова професор Сергієнко Володимир Петрович та завідувачка кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, кандидатка педагогічних наук, доцентка Василенко Олена Вікторівна – зустрілися із вчителями та учнями столичних закладів освіти № 250 і 307. Також було поведено онлайн вебінар для директорів шкіл Білогородської ОТГ.

На заходах презентували програми перепідготовки, курсів підвищення кваліфікації вчителів та підготовки до НМТ для випускників. Керівництво закладів освіти та Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації УДУ і  мені Михайла Драгоманова домовилися про подальшу тісну співпрацю задля підвищення якості освіти і вдосконалення системи підвищення кваліфікації учителів та майбутніх абітурієнтів.