moodle

 

Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова пропонує найзручнішу і найдоступнішу форму здобуття освіти в одному з найпрестижніших університетів України. Це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час.

Дистанційне навчання в нашому Інституті дає слухачам  можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, on-line відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання

Післядипломна дистанційна форма навчання - це цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, яка вже має вищу освіту, що відбувається за відповідними педагогічними та інформаційними технологіями.

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та слухачів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами у iнформацiйній мережi.

 

Післядипломна дистанційна освіта проводиться за такими напрямами:

Курси підвищення кваліфікації:

Перепідготовка фахівців:

 

 

   

Контакти  

 

Дирекція

+38(098)927-48-48
+38(044)235-95-89

Приймальна комісія

+38(098)927-48-48
+38(044)230-92-87

 

nnippk@npu.edu.ua

   

Науково-методична рада  

   

Вчена рада  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти