26 листопада 2019 року директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко В.П. та заступник директора з наукової та міжнародної діяльності Марченко Н.В. взяли участь у роботі круглого столу «Інновації в профорієнтації в Україні: виклики та рішення», який відбувався в рамках проекту Європейського фонду освіти за підтримки директорату професійної освіти Міністерства освіти та науки України.
Учасники круглого столу ознайомили міжнародного експерта пані Ангелу Андреа з потребами ринку праці та тенденціями розвитку профорієнтації в Україні, представили власні напрацювання, поділилися досвідом та планами подальшого розвитку.
![ksprof19-3](/images/photo/ksprof19-3.jpg)
![ksprof19-2](/images/photo/ksprof19-2.jpg)
![ksprof19-1](/images/photo/ksprof19-1.jpg)