Національний мультимедійний тест – перший важливий екзамен у житті кожного школяра.

12 вересня 2024 року у спеціалізованій школі № 64 міста Києва було проведено двогодинний майстерклас із підготовки до НМТ з української мови.

Кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Наталія Хараман розповіла, як правильно, якісно та систематично готуватися до випробування, поділилася цікавими родзинками української мови, лайфхаками для підготовки. Під час заходу учні разом із викладачкою розв’язували типові текстові завдання у форматі НМТ.

Нагадуємо, що підготовка до НМТ – це важливий крок, а головною умовою його ефективності є правильний вибір формату підготовки, тому перед тим, як обрати для себе найкращий варіант, запрошуємо ознайомитися з інформацією про підготовчі курси на нашому Телеграм-каналі: https://t.me/pidgotovchi_kursy_Dragomanova