Наші кандидати-стипендіати!
        Present
             В рамках проведення конкурсу на стипендію Міжнародного зразка благодійного фонду імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», студенти спеціальності 6.020105 "Документознавство та інформаційна діяльність" теж взяли участь та подали свої кандидатури.
            Нагадуємо, що з 15 жовтня 2013 р. по 1 листопада 2013 р. триває конкурс на стипендію Міжнародного зразка благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля». У конкурсі берть участь кращі студенти, які навчаються за державним замовленням і на контрактній формі, за вагомі успіхи у навчанні, активну участь у громадській роботі, участь у роботі органів студентського самоврядування, науковій, культурно-масовій та спортивній роботі.
        Однією з вимог до кандидатів є створення медіа-презентації, в якій мають бути відображені досягнення та переконливі аргументи, зявдяки яким студенти заслуговують на таку стипендію.