7 вересня 2024 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся ІІ Всеукраїнський профорієнтаційний форум,

на якому присутні могли ближче познайомитися з переліком підготовчих курсів, які пропонує університет. Також учасники форуму почули поради психолога щодо вибору подальшої професії та власного шляху у житті, познайомилися з авторськими методиками навчання викладачів кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін та дізналися про особливості підготовчої кампанії на 2024-2025 навчальний рік.

Організаторами заходу були Навчально-науковий інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова і Управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради.

Перед гостями Форуму виступили:

• доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації УДУ імені Михайла Драгоманова професор Сергієнко Володимир Петрович;

• професор кафедри практичної психології, доктор економічних наук Унінець Ірина Михайлівна

• старший викладач кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, кандидат філологічних наук Хараман Наталія Олександрівна;

• доцент кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, кандидат історичних наук Радчук Андрій Олександрович;

• завідувач кафедри методики викладання математики, професор, доктор педагогічних наук Школьний Олександр Володимирович.

Захід проходив в онлайн та офлайн режимі. Були присутні учні закладів загальної середньої освіти Борщагівської сільської ради.